Київ

Технічна аварія залишила частину киян без світла

0
Технічна аварія залишила частину киян без світла

Четвер для жителів лівобережжя столиці розпочався з раптових проблем. Енергопостачання припинилося через збій на одному з об’єктів.

Як поінформували в «Укренерго», причиною стали технологічні порушення. Фахівці вже працюють на місці.

Це аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики докладають усіх зусиль для швидкого повернення послуги.

Обмеження діятимуть до стабілізації системи. Містян просять ощадливо використовувати залишки електроенергії.

Київське “Динамо” підсилилося вихованцем ПСЖ

Попередня стаття

Далекобійні дрони СБУ вразили цілі за 1500 кілометрів

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *